Windows 10 yayınlandı! Bugüne kadarki en iyi Windows’un özellikleri ve ücretsiz yükseltme ile ilgili detaylı bilgi Microsoft Türkiye bloğunda:

Windows 10 Nasıl Yüklenir?

Eğer lisanslı Windows 7, 8 veya 8.1 işletim sistemine sahipseniz ve Windows 10 için rezervasyon yaptırdıysanız; Denetim Masası>Windows Update bölümünden veya Mağaza uygulamasınından güncelleştirmeleri denetle diyerek Windows 10’u yükleyebilirsiniz. Eğer Windows 10 güncellemesi görünmüyorsa biraz daha beklemeniz gerekiyor. Çünkü az önce de belirttiğimiz gibi bu güncelleme kademeli olarak sunuluyor.

Windows 10 Güncellemesi için Kaç GB Alan Gerekli?

Windows 10 güncellemesi 3 GB boyutunda. Güncellemeyi yüklemek için bilgisayarınızda 3 GB’dan fazla yer olması gerekiyor. Eğer Windows’u 32 GB SSD’ye yüklediyseniz; Windows 10 güncellemesi için bazı uygulamaları silmeniz gerekebilir.

Eğer Windows 7, 8 veya 8.1 işletim sistemine sahip değilseniz Windows 10 için önümüzdeki aylarda kutulu sürümler de yayınlanacak. Mağazalardan Windows 10’u satın alarak bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.

Windows 10 güncellemesinin C:\$Windows.~BT dosya konumuna indiğini belirtelim.

Harika 🙂

Eğer Windows 10 gelmiyor mu?

artık windows 10 indir

Windows 10 indir 

Windows’u indirmek için medya oluşturma aracını kullanın. Bu araç, Windows 7, 8.1 ve 10’u çalıştıran müşteriler için en iyi indirme deneyimini sağlar. Araç şunları içerir:
İndirme hızı için en iyi duruma getirilmiş dosya biçimleri.
USB’ler ve DVD’ler için yerleşik medya oluşturma seçenekleri.
İsteğe bağlı ISO dosyası biçimine dönüştürme

Windows 10 Kısa  Video tanıtım

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin