İşitme engellilere özel çağrı merkezi: Samsung Duyan Eller

Samsung Electronics Türkiye, işitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezi hizmetiSamsung Duyan Ellerile işitme engelli kullanıcılara teknoloji dünyasında destek olmayı amaçlıyor.

Samsung Electronics Türkiye, işitme engellilere özel görüntülü çağrı merkezi hizmeti “Samsung Duyan Eller”i hayata geçiriyor.

Samsung’un tüketicilerin hayat kalitesini artıracak ürünler ve çözümler geliştirmeye verdiği önemin altını çizen Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung, “Samsung olarak, teknoloji dünyasındaki inovasyonlarımızla insanlara ve toplumlara fayda sağlamayı hedefliyoruz. Bu hedef, yeniliklerimizi ve hizmetlerimizi toplumun her kesimine ulaştırmayı da kapsıyor. Bu doğrultuda, Samsung Türkiye olarak işitme engelli kullanıcılarımızı da duyabileceğimiz ve onlarla iletişimimizdeki bariyerleri kaldıracak olan görüntülü çağrı merkezimiz ‘Samsung Duyan Eller’i hayata geçiriyoruz. İlerleyen dönemlerde, işitme engelli kullanıcılarımıza farklı alanlarda da hizmet ve destek sunmak için çalışıyor olacağız” dedi.

Kullanıcıların www.samsungduyaneller.com adresi üzerinden ulaşabileceği çağrı merkezi, işaret dili bilen yetkililer ile görüntülü görüşme imkanı sunuluyor.

Samsung Resmi Web Sayfamız Duan Eller gir

https://www.samsung.com/tr/duyaneller/

 

samsung duyan eller web

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin