Facebook Messenger’a görüntülü konuşma özelliği geldi!

Facebook Messenger, geçtiğimiz saatlerde yeni bir özelliğe daha kavuştu. Facebook Messenger’ın ürün başkanıStan Chudnovsky ve mühendis müdürü Param Reddy, yaptıkları resmi açıklamayla Facebook messenger’da görüntülü görüşme özelliğini aktif ettiklerini açıkladı.

Bugün itibarıyla Messenger üzerinden arkadaşlarınız ve önemsediğiniz kişilerle yüz yüze konuşmaya başlayabilirsiniz. Messenger zaten arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle sesli görüşme yapma imkanını sunuyor. Ancak, biriyle mesajlaşma ve sesli görüşme beni kesmiyor, yeterli olmuyor diyorsanız, sadece ekranın sağ üst köşesindeki video simgesini seçip varolan sesli görüşme içinde bir video araması başlatabilirsiniz.

ilk olarak iOS ve Android platformu için sunulan özellik şimdilik listede bulunan Amerika, Birleşik Krallık, Kanada, Belçika, Hırvatistan, Danimarka, Fransa, Yunanistan, İrlanda, Laos Adaları, Litvanya, Meksika, Nijerya, Norveç, Umman, Polonya, Portekiz ve Uruguay gibi 18 ülkede kullanılabilir durumda. Özelliğin diğer ülkelere ilerleyen günlerde geleceği belirtildi.

Facebook Messenger üzerinden görüntülü görüşmenin nasıl yapıldığını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Facebook Messenger Mobil Uygulama İndir buyur

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin