Engelli Tarifleri buldunuz mu?

0
950

Engelli Tarifleri Buldunuz mu?

Turkcell, Türk Telekom, Vodafone Engelli, gazi, şehit eşi, vazife malulü ve eşlerine özel tarifeler. Tarife Karşılaştırma (Sms, Dakika, İnternet) tarifelerimizden size en uygun olanını seçin. (Aşağıda tıklamayı unutmayın)

Ucuz fiyat kıyasla İktisad yapınız kazanın

Faturalı ve Faturasız tercih ediniz mantık

Faturasız hattım 7+ yıldır kullanıyorum.Sıkıntım yok Tavsiye ederim. Neden faturasız?  Her ay kontür TL ödeme zorunda değil bazen birkaç ay 2-4 ay kez öder tarih istediğiniz TL yükleyebildiniz. ama dikkatli TL yüklenmediğinde hiç kontür ödememiş (6 ay) hattın aramaya kapanacağı tarihi veya hiç 1 yıl kontür ödememiş hattin iptal edileceği tarihi.       6 ay önce tarih TL ödersiniz. Kontür ne demek anlami aynı (faturasız) demektir.

Mantık hatti kapatildigi icin sıkıntı turkcell hat iptal tekrar aktif et turkcell mağazaya görüşün

Evde Wifi internet varsa faturalı gerek yok faturasız tercih eden çünki her ay TL yükle gerek kalmadan bazen birkaç 3-5 ay kez öder işyeri wifi varsa avantaj değil mi?  (^.^)

Faturalı neden?  Her ay TL ödeme mecbur!.Bir ay boyunca yaptığınız dakika,sms,internet harcamaların tutarını fatura kesim tarihinden sonra ödeyebildiğiniz, düşünüyorsunuz Faturalı sahte dolandırıcılık risk TL çalmış olabilir.

Erişilebilir Tarifeler

Tıklayın

 

Engelleri Aşan Tarifeler

Vodafone’dan bir ilk! Engelli vatandaşlarımız Vodafone Red tarifelerinin aylık sabit ücretinde % 43 indirimden faydalanıyor.

Tıklayın

 

Engel Tanımayanlar

Tıklayın

 

Pttcell, Bimcell vb engelli paket yoktur haber geliştirme olursa umariniz olsun. Duyuru bilgilendirecek tarih net bilinmiyor. Takip kalın

Engelli vatandaşlarımız için gerekli belgeler:

  • Kimlik fotokopi
  • Engelli kimlik kartı
  • 40% yüzde üst Sağlık Raporu (özürlü) varsa

Kampanyada yaş kısıtlaması var mıdır?

Hayır, ömür süre (engelli)

Yorum yaz. Birşey bana sor.

 

Cevap ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin